Agenda

VASTE TRAININGSTIJDEN

DagTijdOmschrijving
Maandag18.00-19.00
19.15-21.00
Jeugdtraining
Selectietraining
Woensdag10.00-12.00
Vanaf 19.00
Sport overdag gemengd
Instuif en ultimate tafeltennis
Donderdag13.30-15.00
18.00-19.00
19.15-20.45
21.00
Sport overdag dames
Jeugdtraining
Training senioren
Xamme Ramme

WISSELENDE ACTIVITEITEN / INCLUSIEF COMPETITIE

Dag en datumTijdOmschrijving
Vrijdag 30 september20.00Senioren 1 – Tanaka 3
Senioren 2 – Back Hands 4
Senioren 3 – Tanaka 5
Senioren 4 – Tanaka 6
Senioren 5 – Markiezaat 11
Zaterdag 1 oktober11.00Jeugd 1 – SAR ’72 1
Vrijdag 7 oktober20.00ODT 3 – Senioren 1
Middelburg 5 – Senioren 2
Hotak’68 5 – Senioren 3
Tios Terheyden 3 – Senioren 4
Hotak’68 6 – Senioren 5
Zaterdag 8 oktober11.00Jeugd 1 – ODT 1
Vrijdag 14 oktober20.00TCO’78 1 – Senioren 1
Belcrum 11 – Senioren 3
ODT 7 – Senioren 4
TCO’78 3 – Senioren 5
Zaterdag 15 oktober14.00Smash’76 1 – Jeugd 1
Smash’76 2 – Senioren 2
Zondag 16 oktober10.00Beginnerstoernooi
Vrijdag 28 oktober20.00Senioren 1 – Belcrum 10
Senioren 2 – Markiezaat 5
Senioren 3 – Witac’89 2
Senioren 4 – Markiezaat 10
Senioren 5 – TCS 2
Zaterdag 29 oktober13.30Back Hands 2 – Jeugd 1
Vrijdag 4 november20.00SAR’72 1 – Senioren 2
Markiezaat 7 – Senioren 3
Back Hands 6 – Senioren 4
Back Hands 8 – Senioren 5
Zaterdag 5 november11.00
14.00
Jeugd 1 – Tanaka 4
Smash’76 3 – Senioren 1
Zondag 6 novemberGrote jubileum reünie
Vrijdag 11 november20.00Senioren 1 – TCO’78 1
Senioren 2 – Smash’76 2
Senioren 3 – Belcrum 11
Senioren 4 – ODT 7
Senioren 5 – TCO’78 3
Donderdag 17 november9.30Ladies Day bij Vice-Versa’51
Vrijdag 18 november20.00Tanaka 3 – Senioren 1
Back Hands 4 – Senioren 2
Tanaka 5 – Senioren 3
Tanaka 6 – Senioren 4
Markiezaat 11 – Senioren 5
Zaterdag 19 november13.00SAR’72 1 – Jeugd 1
Vrijdag 25 november20.00Senioren 1 – ODT 3
Senioren 2 – Middelburg 5
Senioren 3 – Hotak’68 5
Senioren 4 – Tios Terheyden 3
Senioren 5 – Hotak’68 6
Zaterdag 26 november13.00ODT 1 – Jeugd 1
Zaterdag 3 december11.00Jeugd 1 – Smash’76 1