Agenda

VASTE TRAININGSTIJDEN

DagTijdOmschrijving
Maandag18.00-19.00
19.15-21.00
Jeugdtraining
Selectietraining
Woensdag10.00-12.00Sport overdag gemengd
Donderdag13.30-15.00
18.00-19.00
19.15-20.45
21.00
Sport overdag dames
Jeugdtraining
Training senioren
Xamme Ramme

WISSELENDE ACTIVITEITEN / INCLUSIEF COMPETITIE

Dag en datumTijdOmschrijving
Vanaf maandag 22 juli Begin vakantiestop maandag en donderdag avond
NB Sport overdag gaat gewoon door.
Vanaf maandag 15 augustusEinde vakantiestop maandag en donderdag avond
Vrijdag 9 september18.30
20.00
jeugd toernooi opening seizoen
senioren toernooi opening seizoen
Vrijdag 16 september20.00Markiezaat 5 – Senioren 2
Witac’89 2 – Senioren 3
Markiezaat 10 – Senioren 4
TCS 2 – Senioren 5
Zaterdag 17 september11.00
17.00
Jeugd 1 – Back Hands 2
Belcrum 10 – Senioren 1
Vrijdag 23 september20.00Senioren 1 – Smash’76 3
Senioren 2 – SAR’72 1
Senioren 3 – Markiezaat 7
Senioren 4 – Back Hands 5
Senioren 5 – Back Hands 8
Zaterdag 24 september14.00Tanaka 4 – Jeugd 1
Vrijdag 30 september20.00Senioren 1 – Tanaka 3
Senioren 2 – Back Hands 4
Senioren 3 – Tanaka 5
Senioren 4 – Tanaka 6
Senioren 5 – Markiezaat 11
Zaterdag 1 oktober11.00Jeugd 1 – SAR ’72 1
Vrijdag 7 oktober20.00ODT 3 – Senioren 1
Middelburg 5 – Senioren 2
Hotak’68 5 – Senioren 3
Tios Terheyden 3 – Senioren 4
Hotak’68 6 – Senioren 5
Zaterdag 8 oktober11.00Jeugd 1 – ODT 1
Vrijdag 14 oktober20.00TCO’78 1 – Senioren 1
Belcrum 11 – Senioren 3
ODT 7 – Senioren 4
TCO’78 3 – Senioren 5
Zaterdag 15 oktober14.00Smash’76 1 – Jeugd 1
Smash’76 2 – Senioren 2
Vrijdag 28 oktober20.00Senioren 1 – Belcrum 10
Senioren 2 – Markiezaat 5
Senioren 3 – Witac’89 2
Senioren 4 – Markiezaat 10
Senioren 5 – TCS 2
Zaterdag 29 oktober13.30Back Hands 2 – Jeugd 1
Vrijdag 4 november20.00Senioren 2 – SAR’72 1
Markiezaat 7 – Senioren 3
Back Hands 6 – Senioren 4
Back Hands 8 – Senioren 5
Zaterdag 5 november11.00
14.00
Jeugd 1 – Tanaka 4
Smash’76 3 – Senioren 1
Zondag 6 novemberGrote jubileum reünie
Vrijdag 11 november20.00Senioren 1 – TCO’78 1
Senioren 2 – Smash’76 2
Senioren 3 – Belcrum 11
Senioren 4 – ODT 7
Senioren 5 – TCO’78 3
Donderdag 17 november9.30Ladies Day bij Vice-Versa’51
Vrijdag 18 november20.00Tanaka 3 – Senioren 1
Back Hands 4 – Senioren 2
Tanaka 5 – Senioren 3
Tanaka 6 – Senioren 4
Markiezaat 11 – Senioren 5
Zaterdag 19 november13.00SAR’72 1 – Jeugd 1
Vrijdag 25 november20.00Senioren 1 – ODT 3
Senioren 2 – Middelburg 5
Senioren 3 – Hotak’68 5
Senioren 4 – Tios Terheyden 3
Senioren 5 – Hotak’68 6
Zaterdag 26 november13.00ODT 1 – Jeugd 1
Zaterdag 3 december11.00Jeugd 1 – Smash’76 1